Dron na weselu – jak wybierać firmę?

Jeśli interesuje nas filmowanie dronem to na pewno trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę przy wyborze firmy, która ma obsługiwać całą imprezę.

Ma to ogromne znaczenie dla całości materiału, który ma powstać. My wybierając firmę spodziewamy się bardzo dobrych efektów, dlatego im ktoś ma większe doświadczenie tym jest lepiej. Potrzebne jest doświadczenie przy filmowaniu, ale nawet osoba, która była operatorem w telewizji bez odpowiedniego sprzętu nic nie zdziała. Profesjonalny dron do wydatek bardzo duży, dlatego nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić.

Firma, która jest przygotowana na każdą okazję będzie posiadała dwa, a nawet trzy takie drony. Wtedy są o wiele lepiej przygotowani do działania i żadne problemy nie są w stanie ich zaskoczyć. Nigdy nie wiadomo czy jeden dron nie odmówi posłuszeństwa, a przecież ślub i filmowania pod kościołem się nie przełoży. Jeśli goście jadą do sali weselnej to też nie można tego filmować później. To wszystko dzieje się tu i teraz i trzeba o tym pamiętać. Firma musi być na wszystko bardzo dobrze przygotowana, a wtedy i my będziemy z jej usług bardzo zadowoleni, a na tym nam zależy.

Cena czy jakość?

Jeśli chcemy mieć bardzo tanie usługi to musimy wiedzieć, że trzeba automatycznie zejść, z jakość usług, które zamawiamy. Czy nam się to opłaca? Oczywiście, że nie, dlatego trzeba wydać więcej, ale na coś, co jest tego warte. Normalna cena to pomiędzy sto, a dwieście złotych za jedno wzbicie się w górę. Takich wzbić może być kilka czy kilkanaście. To wszystko jest do uzgodnienia z firmą, która się tym zajmuje. Na pewno mają przygotowane specjalne pakiety, które obejmują filmowanie na weselu. Wesele mamy raz, dlatego jeśli chcemy skończyć z monotonnym filmowaniem to dron nam w tym pomoże. Mamy coś wyjątkowego i coś, czego inni nam będą zazdrościć. Nawet, jeśli pokażemy za dwadzieścia lat naszym dzieciom ujęcie z drona to będzie to nowoczesne. Mając dron na wesele będziemy bardzo zadowoleni, bo możemy stworzyć filmy, których nikt inny nie ma, a my tak.