Białe róże

Piękny bukiet kolorowych tulipanów i 5 róż to niesamowity sposób, aby przekazać swoje uczucia wybranej osobie!

Połączenie szlachetnego wyrafinowania i naturalnej atrakcyjności białe róże – królowej kwiatów – i tulipanów, wywołujących myśli o bezgranicznych holenderskich kolorowych polach, jest naprawdę zachwycające!

Połączenie miasta i wioski, prostoty i wyrafinowania zanurzy cię w atmosferze bajeczności i magii. To jak yin i yang, jak czarne i białe – przeciwieństwa się przyciągają!

Możesz więc zaprosić ukochaną do na bal, dzięki czemu będzie ona główną postacią i królową waszego wspólnego wieczoru.

Na wieczornym festiwalu księciem jesteś Ty! – oświadczasz się swojej damie serca, bez zbędnych ustnych wyjaśnień i gestów.

Uczucia są jasno określone poprzez język piękna i harmonii!

Język kwiatów jest uniwersalny!

W języku kwiatów tulipan wyraża miłość i podziw dającego w stosunku do odbiorcy. Róże to deklaracji miłości.

W rezultacie okazuje się, że wyznajesz swoją miłość, podziwiając swoją królową!

Kobiet kojarzą wielokolorowe tulipany z wiosną, pięknem, przebudzeniem natury, pierwszą zielenią, słońcem, brzęczącymi strumykami, uśmiechami, szczęściem, komplementami, entuzjazmem, lataniem, beztroską, lekkością.

Róża jest królową kwiatów i ozdobą każdego bukietu. Jej obecność daje poczucie świętowania i podkreśla powagę chwili. Kolor symbolizuje różne uczucia kogoś, kto daje ukochanej osobie piękny bukiet.

5 czerwonych róż oznacza prawdziwą, głęboką, namiętną miłość i pożądanie. Są one prezentowane jako znak podziwu i szacunku. Czerwone róże w języku kwiatów mówią: „Jesteś moją prawdziwą miłością!” i „Kocham cię!”. Liczba róż – 5 – to wyraz wdzięczności i życzenia szczęścia i powodzenia. Zamów kwiaty w naszym sklepie internetowym i otrzymaj dostawę do drzwi.