Bezpłatna pomoc doradcy finansowego

Wiele osób zastanawia się skorzystać z pomocy doradcy finansowego, ale z drugiej strony boją się, że to może ich sporo kosztować.

Jeśli chcemy wybrać jeden z wielu kredytów hipotecznych oferowanych przez banki i zgłosimy się do doradcy finansowego to nic za to nie płacimy. To banki, w których doradca załatwia formalności płacą mu, jeśli oczywiście my ten kredyt wybierzemy. To, dlatego warto polegać na kimś takim, bo nic nas to nie kosztuje, a nasza wiedza na temat kredytów hipotecznych będzie o wiele większa. Jeśli ktoś nie interesował się tym tematem to może wybrać coś, co nie spełnia jego oczekiwań, a przecież nie o to nam chodzi. My, jeśli decydujemy się na budowanie domu czy kupowanie mieszkania to chcemy wybrać takie warunki kredytowe, które będą najbardziej korzystne. Kredyt hipoteczny zaciągamy na długie lata, najczęściej jest to minimum dwadzieścia lat. To spory okres czasu, dlatego jeśli uda nam się wynegocjować lepsze warunki to będzie dla nas lepiej. W naszym imieniu negocjacjami zajmuje się doradca finansowy.

W czym nam jeszcze pomaga?

Powie nam, jakie dokumenty należy przynieść żeby można było wysłać je do banku. Tych dokumentów może być bardzo dużo, dlatego trzeba się do tego dobrze przygotować. Doradca finansowy wypełni wszystkie wnioski i wyśle do wybranych banków. Firma 1eskpert ma możliwość wyliczenia kredytu hipotecznego z trzydziestu banków. Jeśli chcielibyśmy sami sprawdzać ofertę tak dużej ilości banków to zajęłoby nam to wiele czasu. To jednak nie wszystko, bo w naszym imieniu doradca może również negocjować warunki kredytowe.

Taki ekspert jest nam właśnie potrzebny, bo daje nam to możliwość dotarcia do super ofert, które pod każdym względem będą do nas dopasowane. Ofertę najlepszego doradcy finansowego możemy znaleźć na http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/. Dotrzemy do kogoś z dużym doświadczeniem i znajomościami w sektorze bankowym. Lepszego kredytu hipotecznego nigdzie nie znajdziemy, dlatego warto skorzystać już teraz z tej oferty.